توزیع ارزاق موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) برای نیازمندان

توزیع ارزاق موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) برای نیازمندان
اردیبهشت 13, 1400
334 بازدید

 ظهر امروز و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حامدی امام جمعه شهر میانه و اسماعیل حیدری آزاد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و همچنین خیرین و مسئولین شهرستانی، ارزاق تدارک دیده شده توسط موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) در بین نیازمندان توزیع شد. مهدی رضایی زاد مدیر عامل موسسه خیریه در این مراسم تعداد […]

 ظهر امروز و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حامدی امام جمعه شهر میانه و اسماعیل حیدری آزاد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و همچنین خیرین و مسئولین شهرستانی، ارزاق تدارک دیده شده توسط موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) در بین نیازمندان توزیع شد.

مهدی رضایی زاد مدیر عامل موسسه خیریه در این مراسم تعداد این سبد کالای حمایتی را ۳۰۰ عدد با ارزش تقریبی هر بسته به میزان ۱۰۵ هزار تومان عنوان کرد و افزود : این ارزاق جمعاً با ارزشی بالغ بر ۳۲ میلیون تومان به واسطه کمک های مردمی و خیرین شهرستان در آستانه سال نو راهی خانه های افراد نیازمند و تحت پوشش موسسه خواهد شد.

لازم به ذکر است در این مراسم از حامیان و خیّرین موسسه خیریه حضرت ابولفضل (ع) با اهدا لوحی تجلیل بعمل آمد.

موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس (ع) به شماره ثبت ۷۸ توسط جمعی از نیکوکاران شهر میانه در سالهای اخیر تاسیس گشته است از بدو تشکیل تاکنون موفق شده با اتکا به خداوند متعال توانسته است، گام های موثری را در جهت کم رنگ کردن جلوه های دلخراش فقر از تعداد قابل توجهی از خانواده های آبرومند درون استان بردارد .

توزیع ارزاق موسسه خیریه حضرت ابولفضل (ع)

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۳۸۵۰

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۳۹۱۵

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۰۵۷

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۱۵۷

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۳۱۴

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۴۱۰

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۶۰۶

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۶۲۵

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۴۸۱۱

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۱۵۹۵۹

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۲۳۳۱۹

۲۰۱۵۰۳۱۲_۱۲۳۵۱۳